Yana Kayar Fotoselli Kapılar 

Fotoselli kapılar mağazalar, alış veriş merkezleri, oteller, hastaneler, bankalar, iş merkezleri gibi, giriş çıkışların yoğun olduğu yerlerde tercih edilen sistemlerdir. Hızlı açma - kapama sağlayarak estetik ve konforu bir arada sunan kapılardır. İklimle özelliği sayesinde soğuk havalarda ısı tasarrufu sağlar yazın da iç ortamın havasını muhafaza eder.

Hermetik Kapılar

Hermetik kapılar yarı ve tam hermetik olarak 2 çeşittir. Özellikle yarı yada tam sızdırmazlık özelliği ile hijyen ve hava sızdırmazlığı sağlamaya yarayan bu özel kapılar ameliyathaneler de sık kullanıldığı için ameliyathane kapısı olarak adlandırılmakla birlikte gıda odaları, laboratuvar, temiz ve hijyenik izolasyonun gerekli olduğu mekanlar için tasarlanmıştır. İsteğe bağlı olarak pencere tercih edilebilmektedir.

Döner Kapılar

Döner kapılar mimaride fonksiyon ve estetiği düşünenlerin öncelikli tercihidir. Şık görünümü, üretimindeki yüksek teknoloji, tam, yarı otomatik ve manuel seçenekleri ile tercih nedenidir. Döner kapılar sağlam ve ekonomik bir giriş çözümü arandığında seçilmesi gereken en iyi tercihtir. Döner kapılar size sunduğu yüksek çeşitlilik ve şık dış tasarımı ile her binaya tam uyum sağlar. Otomatik döner kapılar sunduğu enerji tasarrufunun yanı sıra ısı, ses, toz izolasyonu sağlar. Otomatik döner kapılar sahip olduğu üstün mekanizması sayesinde akıcı geçiş ve yüksek dayanıklılık sunar.